Võistlusele registreerunute nimekiri - Olerex Eesti meistrivõistlused kardispordis, III võistlus

Jrk nr Kardi nr Sõitja Kardiklubi Riik Reg aeg

01 - CADET

1. 36 Rocco Särg Gear Racing EST 2021-06-21 11:03:50
2. 30 Gabriel Nikker Imedepõld Racing Team EST 2021-06-21 16:15:49
3. 17 Konrad Karjus Talvar Racing EST 2021-06-25 11:39:03
4. 20 Ralf Rahkema Racing Academy EST 2021-06-26 11:25:19
5. 33 Bennet Korjus AIX Racing Team EST 2021-06-26 12:19:30
6. 777 Carl-Sander Kajak Kuningamäe Kart FIN 2021-06-26 21:02:15
7. 18 Remi Rubin DHR Estonia EST 2021-06-26 23:43:19
8. 1 HUGO ELMERS Kuningamäe Kart EST 2021-06-27 14:22:23
9. 2 Marcus Müil Talvar Racing EST 2021-06-27 18:58:02
10. 11 Jan Ruudi Algre AIX Racing Team EST 2021-06-27 20:48:34
11. 1 Martin-Markus Ansi IVR Racing EST 2021-06-27 20:56:46
12. 27 Simon Ojamäe TARK Racing EST 2021-06-27 21:28:42
13. 95 Romet Kullamäe Rapla Kardiklubi EST 2021-06-27 22:12:29
14. 83 Tristan Tellus Rapla Kardiklubi EST 2021-06-27 23:17:22
15. 92 Avo Sten Eduard Oder SK Team Wasalemma EST 2021-06-27 23:36:37
16. 99 Gustav Ehasalu Rich Racing EST 2021-06-28 19:55:04

02 - MICRO

1. 72 Rasmus Teller KS Academy EST 2021-06-21 07:17:04
2. 45 Nikita Ljubimov AIX Racing Team EST 2021-06-21 09:02:19
3. 23 Patrick Orvandi KS Academy EST 2021-06-21 10:51:36
4. 10 Endrik Peets Imedepõld Racing Team EST 2021-06-21 16:17:11
5. 5 Hans Markus Narusk Jõgisoo Kardiklubi EST 2021-06-21 17:42:55
6. 7 Mark Martin Loomets MM Kart EST 2021-06-22 08:02:30
7. 97 Maario Mättik Rich Racing EST 2021-06-23 00:40:17
8. 8 Enriko Nigula Liqui-Moly Roli Motorsport EST 2021-06-23 08:00:40
9. 95 Mattias Ojapõld Vihur Team EST 2021-06-23 12:53:24
10. 41 Markus Kasepõld Rapla Kardiklubi EST 2021-06-24 09:28:59
11. 42 Kristof Kasepõld Rapla Kardiklubi EST 2021-06-24 09:31:05
12. 16 Carl Joosep Jaanimets Rich Racing EST 2021-06-24 17:23:48
13. 15 Maximus Unt DHR Estonia EST 2021-06-25 12:40:28
14. 6 Raimo Kaljuste TARK Racing EST 2021-06-26 14:23:53
15. 12 Kert Kristian Kiisk TARK Racing EST 2021-06-26 14:24:58
16. 54 Patrik Peussa Kuningamäe Kart EST 2021-06-26 20:19:51
17. 77 Albert Tamm DHR Estonia EST 2021-06-27 12:06:50
18. 55 Meryl Peldes DHR Estonia EST 2021-06-27 12:45:43
19. 14 Lukas Teets Rapla Kardiklubi EST 2021-06-27 15:54:35
20. 73 Oliver Söönurm AIX Racing Team EST 2021-06-27 20:35:22
21. 50 Robin Šemet Rapla Kardiklubi EST 2021-06-27 21:58:07
22. 88 Markus Jauk Aero Racing EST 2021-06-27 23:40:57
23. 888 Jako Samm AIX Racing Team EST 2021-06-28 20:06:38

03 - MINI

1. 100 Raner Hang Gear Racing FIN 2021-06-20 21:56:01
2. 81 Johannes Kasemaa KS Academy EST 2021-06-21 10:50:59
3. 41 Tõnis-Johannes Toomingas Jõgisoo Kardiklubi EST 2021-06-21 17:44:11
4. 13 Rodion Gurjanov Liqui-Moly Roli Motorsport EST 2021-06-23 08:02:04
5. 37 Antanas Shidlauskas Liqui-Moly Roli Motorsport EST 2021-06-23 08:03:24
6. 50 Hans Joonas Tamm Liqui-Moly Roli Motorsport EST 2021-06-23 08:04:13
7. 888 Richard Alexander Pullinen Liqui-Moly Roli Motorsport EST 2021-06-23 08:05:15
8. 5 Eric Marcus Jaanimets Rich Racing EST 2021-06-24 17:24:27
9. 44 Lukas Bobkin Talvar Racing EST 2021-06-25 14:21:59
10. 46 Hugo Rajamets Vihur Team EST 2021-06-26 06:36:52
11. 17 Oskar Lukas Ausing TARK Racing EST 2021-06-26 14:26:06
12. 56 Aron Kivilo Talvar Racing EST 2021-06-26 18:48:16
13. 26 Theodor Toobal DHR Estonia EST 2021-06-27 12:09:22
14. 33 Revor-Risto Laur Talvar Racing EST 2021-06-27 15:38:32
15. 22 Kermo Müil Talvar Racing EST 2021-06-27 18:58:49
16. 93 Ramon Vlasenko Gear Racing EST 2021-06-27 21:43:06
17. 53 Tanel Karu KS Academy EST 2021-06-27 23:22:37
18. 69 Martti Raudleht Aero Racing EST 2021-06-27 23:30:18
19. 21 Aleksander Uusneem Vihur Team EST 2021-06-28 11:10:28

04 - JUNIOR

1. 251 Mia-Mariette Pankratov AIX Racing Team EST 2021-06-20 08:22:48
2. 99 Aaron Sarjas Gear Racing FIN 2021-06-20 21:51:42
3. 269 Patrick Sarapuu Talvar Racing EST 2021-06-21 16:27:55
4. 121 Iivari Tuomilehto JTL Racing Team EST 2021-06-22 10:17:44
5. 14 Damir Mingazov AIX Racing Team EST 2021-06-22 10:23:49
6. 37 Martin Keelmann Liqui-Moly Roli Motorsport EST 2021-06-23 08:06:42
7. 11 Andrey Borodin Talvar Racing EST 2021-06-24 15:25:21
8. 12 Artur Karjus Talvar Racing EST 2021-06-25 11:40:14
9. 77 Meri Levula Gear Racing EST 2021-06-25 12:20:49
10. 10 Mark Dubnitski DHR Estonia EST 2021-06-25 14:56:14
11. 69 Richard Viigisalu Rich Racing EST 2021-06-25 17:48:32

05 - OK, SENIOR

1. 36 Robin Särg Gear Racing EST 2021-06-21 11:04:39
2. 19 Carmen Kraav AIX Racing Team EST 2021-06-26 13:58:08
3. 18 Henrietta Olak TARK Racing EST 2021-06-26 14:26:58
4. 47 Joosep Planken TARK Racing EST 2021-06-26 14:27:56
5. 33 Oliver Tali Rich Racing EST 2021-06-27 21:49:02
6. 1 Markus Kajak AIX Racing Team EST 2021-06-27 22:03:07

08 - KZ2

1. 49 Markus Kajak AIX Racing Team EST 2021-06-25 15:43:11
2. 3 Antti Rammo TARK Racing EST 2021-06-26 14:29:50
3. 41 Siim Leedmaa AIX Racing Team EST 2021-06-26 20:46:32
4. 237 Sten Dorian Piirimägi AIX Racing Team EST 2021-06-26 20:54:35
5. 52 Hannes Tammpere AIX Racing Team EST 2021-06-26 23:17:26
6. 7 Mario Vendla Rich Racing EST 2021-06-27 08:18:31
7. 46 Martins Lapins Kuningamäe Kart EST 2021-06-27 12:02:12
8. 56 Georg Kõss TGT Racing EST 2021-06-27 20:48:08
9. 84 Ken Oskar Algre AIX Racing Team EST 2021-06-27 20:56:18

Kasutajatunnus:
Salasõna:

 Kasutaja registreerimine
 Unustasid salasõna

in english

EMV lõpptulemused / Final results
EMV tulemused / Current results
Kardirajad / Karting tracks
Võistlusklassid / Karting categories
Sõitjalitsentsi taotlemise tasu / License fee
Tervisetõendi blankett / Medical certificate
Taotluse blankett (litsents) / License form
Tehnilise kontrolli kaart / Scutineering chart